Cars for Anime-fans

« Older   Newer »
  Share  
Animefreak
view post Posted on 23/3/2009, 23:55




Am gasit chiar ceva interesant pe Youtube :hehe:
Multi Japonezi si-au vopsit masinile cu Personaje anime :.clap:
Click Here



 
Top
.:Karin:.
view post Posted on 24/3/2009, 13:44




Cat de tare :lol:

Totusi pana ajung astea si la noi , o sa fie nepotii mei pasionati de-asa ceva :lol:
 
Top
Animefreak
view post Posted on 24/3/2009, 13:48




Bine spus .:Karin:. :lol: Pana ajung astea la noi. Atunci stra stra nepoti mei :lol: o sa vin la cimitir si o sa zic. " Uhhh , ce misto bine ca a zis "Fosila" de asa ceva" :lol:
 
Top
fhgfhgn
view post Posted on 30/3/2009, 16:50




Va reftic pe amandoi...Daca vor aparea vreodata in Romania...Pentru ca nu sunt prea multi romani dak comparam cu toata populatia Romaniei care sa stie ce e aia anime...Multi ar crede ca sunt doar niste desene animate...Nici eu nu stiu exact ce sunt dar cu siguranta nu sunt doar niste desene animate...
 
Top
Animefreak
view post Posted on 30/3/2009, 18:32




Ai foarte mare dreptate Fhgfhgn ^_^ ,
 
Top
comy-sama
view post Posted on 2/4/2009, 17:57




QUOTE (Animefreak @ 24/3/2009, 15:48)
Bine spus .:Karin:. :lol: Pana ajung astea la noi. Atunci stra stra nepoti mei :lol: o sa vin la cimitir si o sa zic. " Uhhh , ce misto bine ca a zis "Fosila" de asa ceva" :lol:

Dar poti s-o cumperi :) daca ai bani desigur :P

QUOTE (fhgfhgn @ 30/3/2009, 18:50)
Va reftic pe amandoi...Daca vor aparea vreodata in Romania...Pentru ca nu sunt prea multi romani dak comparam cu toata populatia Romaniei care sa stie ce e aia anime...Multi ar crede ca sunt doar niste desene animate...Nici eu nu stiu exact ce sunt dar cu siguranta nu sunt doar niste desene animate...

Nici nu stii cata dreptate ai. O profesoara de-a mea nici n-a auzit de asa ceva. Chiar multi ma fac inca un "privitor de desene animate", cu toate cate incerc sa conving despre definirea termenului anime. :angry:
 
Top
5 replies since 23/3/2009, 23:55   1227 views
  Share